O Firmie

Firma działa na ryku od 2011r świadczy profesjonalne usługi projektowe jak i wykonawcze w szeroko pojętej branży  elektroenergetycznej opierając się na nowoczesnych technologiach. Gwarantujemy solidność oraz terminowość wykonywania powierzonych zadań bazując na doświadczeniu posiadanej kadry technicznej.

Obserwując tendencje rynku, w którym bardzo dynamicznie rozwija się branża energetyki odnawialnej zaczęliśmy również oferować ekologiczne rozwiązania fotowoltaiki na którą składają się: panele fotowoltaiczne, inwerter, systemy mocowania, zabezpieczenia i przewody oraz koszty montażu i konfiguracji.

Nasza firma oferuje dodatkowo, pełne wsparcie techniczne obejmujące doradztwo w doborze oświetlenia ulicznego realizowanego na bazie opraw LED, jak również pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Współpracując z szeregiem firm na terenie Polski, jesteśmy również w stanie zaoferować profesjonalną wymianę istniejącego oświetlenia obniżając koszty zużycia energii elektrycznej. Obniżając koszty energii elektrycznej oferujemy reduktory mocy firmy Bezpol w systemie leasingu.